Kontakt ja edasimüüjad

Juhtkond

Ago Soomre 
juhataja
ago@uksetehas.ee 
+372 4720 804
+372 5044 404

Rene Serg 
arendusdirektor
rene@uksetehas.ee 
+372 4720 808
+372 5019 769

Ivar Astok 
müügidirektor
ivar@uksetehas.ee 
+372 4720 800 
+372 5250 216

Peeter Sarv 
tootmisdirektor
peeter@uksetehas.ee 
+372 4720 815
+372 5530 941

Arvo Kaer 
tehnikadirektor
arvo@uksetehas.ee 
+372 4720 817 
+372 5104 001

Eve Tauts 
pearaamatupidaja
eve@uksetehas.ee 
+372 4720 805

Disainuksed

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.