Teenused

Uste ja akende paigaldus ning vanade avatäidete demontaaz

Haapsalu Uksetehase pakub oma toodetele ka paigaldusteenust.
Paigaldusteenuse tellimine otse tootjalt aitab vältida hilisemaid probleeme ning võimalikku teineteise süüdistamist paigaldajate ja tootjate vahel, juhul kui uksed või aknad ei tööta nii nagu peaksid. Kui uksed või aknad on tellitud koos paigaldusega, siis saavad võimalikud probleemid lahendatud garantiikorras, eeldusel muidugi, et uste ja akendega on heaperemehelikult käitutud ning järgitud kasutus- ja hooldusjuhendeid.

Tule-ja helikindlate uste paigaldusele esitatavad nõuded on oluliselt rangemad tavaustest ning reguleeritud vastavate juhenditega, mistõttu tuleks nende uste paigaldusteenust mujalt ostes veenduda, et uste paigaldajad sellega kursis on ning kasutavad sellekohaseid kinnitustarvikuid ning tihendusmaterjale.

Vanade akende ja uste demontaazi võimalikkust hindavad meie paigaldustöötajad koha peal. On võimalik, et vahetevahel tuleb sellest ka keelduda, kui on oht, et avatäite demontaaziga koos vajab hiljem ülesehitamist terve sein.

Demontaaz ning paigaldus ei sisalda uste ja akende palede taastamist ei seest ega väljastpoolt. Üldjuhul saab avade ümbrus sedavõrd kannatada, et peale paigaldust on vaja teostada ka palede remondi ning viimistlustöid.

Samuti ei sisalda uste ja akende demontaaz vanade akende väljavedu olemasolevast hoonest ja nende utiliseerimist. Selleks tuleb tellida utiliseerimisteenus.

Paigalduse ja demontaazi hinda küsige meie müügiesindajatelt.

DISAINUKSED

Trendoor märki kandvad uksed ühendavad endas maksimaalselt nii esteetilisi kui ka tehnilisi võimalusi uksetootmises.