YHTEYSTIEDOT JA MYYNTI

MYYNTI TALLINNA

Hallivanamehe 4 
11317 Tallinna
Avoinna ma-pe 10.00 - 17.30 
Puhelin: +372 6515 887, +372 6515 888
Faksi: +372 6515 889
Sposti: salong@uksetehas.ee 

Rein Vaikre
myyntiedustaja / myyntisalin johtaja
rein@uksetehas.ee
+372 6515 890

Priit Saks 
myyntiedustaja, ovet
priit@uksetehas.ee
+372 6515 888

Iris Teinemaa 
myyntiedustaja, ovet
iris@uksetehas.ee
+372 6515 887

Jana Varik 
myyntiedustaja, ikkunat
jana@uksetehas.ee
+372 6515 891

Anneli Soomre
myyntiedustaja, ikkunat
anneli@uksetehas.ee
+372 6515 573

Marianne Maalmann-Org
myyntiedustaja, ovet
marianne@uksetehas.ee
+372 5214 538

MYYNTI HAAPSALU

Haapsalu Uksetehase AS
Masti 8, 90401 Uuemõisa, Läänemaa
Avoinna ma-pe 8.00 - 17.00
Puhelin: +372 4720 800, +372 4720 801
Faksi: +372 4720 803
Sposti: info@uksetehas.ee

Riina Paat
ovien myyntipäällikkö
riina@uksetehas.ee
+372 4720 811

Rista Naar
myyntiedustaja, ovet
rista@uksetehas.ee
+372 4720 818

Katrin Ojassoo
myyntiedustaja, ikkunat
kati@uksetehas.ee
+372 4720 806

Raigo Õiglas 
asennuspäällikkö
raigo@uksetehas.ee
+372 4720 800
+372 5104 142

Uno Päeske
asennuspäällikkö / reklamaatiot
uno@uksetehas.ee
+372 4720 800
+372 5341 6726

Johto

Ago Soomre
johtaja
ago@uksetehas.ee
+372 4720 804
+372 5044 404

Rene Serg
kehitysjohtaja
rene@uksetehas.ee
+372 4720 808
+372 5019 769

Ivar Astok
markkinointijohtaja
ivar@uksetehas.ee
+372 4720 800 
+372 5250 216

Peeter Sarv
tuotantujohtaja
peeter@uksetehas.ee
+372 4720 815
+372 5530 941

Arvo Kaer
tekninen johtaja
arvo@uksetehas.ee
+372 4720 817 
+372 5104 001

Eve Tauts
pääkirjanpitäjä
eve@uksetehas.ee
+372 4720 805

JÄLLEENMYYJÄT

Sarokas Oy
Turku, Polttolaitoksenkatu 17
Puhelin: 022 752 050
Faksi:    022 752 051
Sposti: myynti@sarokas.fi

Door Master Oy
Hämeenlinna, Puusepänkatu 5
Puhelin: 010 292 0850
Sposti: info@doormaster.fi

 

 

   
DESIGN-OVET

Trendoor-merkkiovissa esteettiset ja tekniset mahdollisuudet hyödynnetään äärimmilleen.